Tevreden geeft inzicht

in klantervaring en werkbeleving

Volg ons op LinkedIn

Waar het allemaal begon

In 2000 heeft Govert Janssen Tevreden.nl opgericht. Inmiddels met 25 professionals werkend vanuit een kantoor naast de Van Brienenoordbrug met een prachtig uitzicht op de skyline van Rotterdam. Tevreden.nl is het grootste volledig in tevredenheid gespecialiseerde onderzoeksbureau van Nederland. Tevreden.nl geeft met gericht onderzoek inzicht in klantervaringen en werkbeleving met als resultaat beter presterende organisaties met een optimaal klantgerichte dienstverlening. Steeds meer organisaties gebruiken onze onderzoeksoplossingen enerzijds voor het verbeteren van interne processen en anderzijds voor externe transparantie als marketinginstrument, verantwoording richting stakeholders of om hun imago te verbeteren.




Werkwijze Tevreden.nl

Aan de hand van een zorgvuldige analyse van de “klantreis” (customer journey) of de “medewerkerreis” (employee journey) brengt Tevreden.nl samen met u de kritische contactmomenten in kaart. Hierbij kijken we tijdens een intake specifiek naar de missie, visie en strategie van de organisatie. Met de “Why, How, What” van de organisatie bepalen we vooraf scherp waar het tevredenheidsonderzoek verdieping moet geven.

Het uiteindelijke resultaat is dat uw organisatie op doorlopende wijze, op de voor de klant relevante moment, evaluaties zal uitsturen. Met de diverse dashboards heeft u doorlopend inzicht in ervaringen op het niveau van de hele organisatie, per vestiging, per team of zelfs per medewerker. De volgende stap is evalueren & verbeteren. Het doel van de evaluatie is het bespreken van de onderzoeksresultaten. Interne en optioneel externe transparantie wordt aanbevolen om de organisatie echt in beweging te krijgen. Wat leert de organisatie van de resultaten en welke acties zijn nodig om de beoogde doelstellingen te behalen en verder te verbeteren. Hierbij adviseren we in het bewerkstelligen van gerichte verbeteringen en hoe u klanten en medewerkers verrast en ze enthousiast, gelukkig en betrokken maakt en houdt.

Ons Tevreden Team

Voor vragen over het onderzoek kunt u ons bereiken van maandag tot en met vrijdag van 9 uur tot 17 uur.

Amer Grgic

Team Lead Techniek

Tel:
010 234 1550
E-mail:
amer@tevreden.nl
LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/amergrgic

Debbie Coster

Manager Welzijn

Tel:
010 234 1550
E-mail:
debbie@tevreden.nl

Edwin van Mil

Project / Application Manager

Tel:
010 234 1550
E-mail:
edwin@tevreden.nl

Freek Kruf

Commercieel Directeur

Tel:
06 30730299
E-mail:
freek@tevreden.nl
LinkedIn:
https://nl.linkedin.com/in/freekkruf

Gerhard Prent

Business Unit Manager Automotive

Tel:
+31 (0)6 4795 2329
E-mail:
gerhard@tevreden.nl

Hanan Chafia

Project & Onderzoeksleider

Tel:
010 234 1550
E-mail:
hanan@tevreden.nl

Ilya Tiren

Project / Application Manager

Tel:
010 234 1550
E-mail:
ilya@tevreden.nl

Jeltje Meijvogel

Consultant

Tel:
010 234 1550
E-mail:
jeltje@tevreden.nl

Jos den Edel

Servicemedewerker

Tel:
010 436 5552
E-mail:
jos@tevreden.nl

Kiki

Office dog

Tel:
010 234 1550
E-mail:
kiki@tevreden.nl

Kaja Jazvin

Office Manager

Tel:
010 234 1550
E-mail:
kaja@tevreden.nl

Lennart Hengstmengel

Senior Developer

Tel:
010 234 1550
E-mail:
lennart@tevreden.nl

Liesbeth Hunink

Administratief Medewerker

Tel:
010 234 1550
E-mail:
liesbeth@tevreden.nl

Marnix Korterink

Operationeel Directeur

Tel:
010 234 1550
E-mail:
marnix@tevreden.nl

Nathalie van Loenhout

Project & Onderzoeksleider

Tel:
010 436 5552
E-mail:
nathalie@tevreden.nl

Robin Vermeij

Marketeer

Tel:
010 234 1550
E-mail:
robin@tevreden.nl

Wim Span

Partner Advies.tevreden.nl

Tel:
010 234 1550
E-mail:
wim@tevreden.nl

Amer Grgic

Team Lead Techniek

Debbie Coster

Manager Welzijn

Edwin van Mil

Project / Application Manager

Freek Kruf

Commercieel Directeur

Gerhard Prent

Business Unit Manager Automotive

Hanan Chafia

Project & Onderzoeksleider

Ilya Tiren

Project / Application Manager

Jeltje Meijvogel

Consultant

Jos den Edel

Servicemedewerker

Kiki

Office dog

Kaja Jazvin

Office Manager

Lennart Hengstmengel

Senior Developer

Liesbeth Hunink

Administratief Medewerker

Marnix Korterink

Operationeel Directeur

Nathalie van Loenhout

Project & Onderzoeksleider

Robin Vermeij

Marketeer

Wim Span

Partner Advies.tevreden.nl

Vacatures

Onze Partners

Laatste reviews

9

23/11/2016

“ boven verwachting. Veel aan gehad. “
9

21/11/2016

“ Praktisch, confronterend en leerzaam. Fijne middag met een goede sfeer en veel info. “
8

18/11/2016

“ Informatief, informatie Costumer Exeprience en feedback over website was/is zeer bruikbaar, leuk om te zien hoe andere organisaties zaken aanpakken. “
9

17/11/2016

“ Duidelijke info. Direct toepasbaar met hier en daar een eyeopener “
8

17/11/2016

“ Interessante onderwerpen, goed gepresenteerd. “
9

17/11/2016

“ Leuke workshop; heel praktisch toepasbaar. Vond het fijn dat je echt met de Eigen organisatie aan de slag kon. Ook het bespreken van de Eigen website ipv een algemeen iets vond ik erg verhelderend. Warme ontvangst en enthousiaste duidelijke sprekers! “
8

16/11/2016

“ Leuk, verrassend om anders naar de vraag, kritiek en feedback van de klant te gaan kijken en wat dat kan betekenen voor een organisatie. “
8

16/11/2016

“ duidelijke, inspirerende workshop. Bruikbare tools voor in de praktijk “
8

15/11/2016

“ Ik vond het een nuttige en leerzame workshop. Er zijn veel nuttige dingen besproken die zeker meegenomen gaan worden. Daarnaast vond ik het fijn dat we ook zelf aan de slag mochten gaan met enkele punten. “
8

15/11/2016

“ Prima, informatieve en interactieve middag gehad met een mooi en handig uitwerkproces. “
Meer Reviews

Voor publicatie worden alle reviews gecontroleerd door de redactie op basis van de redactieregels. Kijk voor een compleet overzicht van alle reviews op Opiness.nl.

Tevreden.nl (en websites die onderdeel uitmaken van het domein Tevreden.nl) maakt gebruik van cookies. Privacy policy

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten